Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

Chcesz kupić tabliczki na drzwi? Skieruj się tutaj.

W każdym budynku znaleźć można wiele najróżniejszych pomieszczeń o mniejszym bądź większym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym wyróżniają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie budynku daje większą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o biuro, przedszkole, sklep czy urząd – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, dane na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba przecież wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest więc bardzo czytelny. Wspomnieć należy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Top