Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Kolczyki długie zamówisz na www.bizutik.pl.

Elegancka biżuteria świetnie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją założyć do pracy, na wielkie bale albo romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz oraz szyje

Długie kolczyki współgrają z najrozmaitszymi typami urody – mogą je zakładać zarówno kobiety o okrągłej twarzy, jak również te z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum dwa cm doskonale wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, np. w postaci pałek czy liści. Modne są także wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie wybija się stylizacji i świetnie wyglądają na uszach. Dzięki stosownej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie smuklejsze. Długie kolczyki mogą również przybrać formę kół – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, które dążą do uzyskania delikatnego tonu stylizacji.

Długie kolczyki – na szkolna potańcówkę i wesele

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz od święta. Będą doskonałym dodatkiem do wieczorowej sukienki, założonej na przykład na studniówkę, Sylwestra czy też uroczystości weselne. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami uwydatnią niebieską barwę oczu, a złocone pałki będą rewelacyjnie współgrać z pozostałymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz bardzo dobrze akcentują charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask na pewno zafascynuje każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne z perłami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top