Jak dopasować wiszące kolczyki?

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz wiszące kolczyki.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się także rosnącym zainteresowaniem pośród panów, głównie tych lubiących styl alternatywny. Nie sposób aczkolwiek kwestionować, że zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii tworzona jest dla kobiet. Nadzwyczaj dobrze prezentują się szczególnie wiszące kolczyki. Są one bardziej dostrzegalne, a tym samym w większym stopniu wpływają na to, jak inni odbierają naszą stylizację. To właśnie dlatego są ogromnie popularne pośród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w różnych stylach. Duża różnorodność kolczyków wiszących ułatwia dobranie ich w gruncie rzeczy do dowolnej stylizacji. Jak więc wybrać wiszące kolczyki pasujące do danej okazji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich design oraz długość

Kształt kolczyków oraz ich długość to przymioty w największej mierze rzutują na to, jak optycznie będzie postrzegana nasza twarz, wobec tego należy wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (w sprzedaży dostaniemy wzory o długości nawet kilku centymetrów) rozciągają ją w pionie. Design kolczyków posiada tu także gigantyczne znacznie. Podłużne powodują wyszczuplenie owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach dostaniemy również kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają zbytnio postrzegania kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezwzględnie warto wspomnieć m.in. o kolczykach łezkach.

Nie łącz kolczyków wiszących z masywną biżuterią

Poszukując kolczyków wiszących dobrze dostosowanych do konkretnej kreacji warto pamiętać, iż są one niezmiernie wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie braku umiaru. Z tej przyczyny zaleca się unikać zakładania ich do ogromnych kolii, zegarków bądź bransoletek. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały znakomicie, gdy w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, sukienką i fryzurą.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top