Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki srebrne serduszka. Zdobądź więcej wiadomości.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej wybieranych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, rewelacyjnie podkreślają urodę, są również fenomenalnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie popularnie wykorzystuje się wzoru serca. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają subtelnym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale w dyskretny sposób uwydatniają naturalną urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na randki, bale sylwestrowe bądź wizyty w operze i świetnie łączą się one z szykownymi sukienkami. Z kolei dzieci mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – idealny podarunek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wyprodukowane ze srebra i złota. Popytem cieszą się także modele pozłacane, które są niedrogie, a zarazem prezentują się nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze błękitnym czy szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie bliskiej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych przypadków. Wręczone ukochanej kobiecie – narzeczonej, matce albo partnerce, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top