Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Tu zamówisz kolczyki z cyrkoniami

Stylowym dodatkiem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób kupować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich wygląd doskonale imituje naturalne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy także wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych składników można otrzymać następujące kolory: szafirowy, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także łańcuszków. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Polki często wybierają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie zdobione.

Top