Kolczyki z koralem

Potrzebujesz kolczyków z koralem? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Dlaczego w Twojej szkatułce z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wieków. Mówi się, że eliminują panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali odznaczają się uniwersalnością i nigdy nie są ani zbyt strojne, ani nadto skromne. Taki rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top