Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

Więcej o pierścionkach z cyrkoniami

Cyrkonia to jeden z najchętniej stosowanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu – cyrkonia doskonale się prezentuje oraz jest bardzo solidna, a jednocześnie mniej kosztowna od naturalnych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, a ten obrabia się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych kolczykach, wisiorkach oraz broszkach, ale najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego zrobione?

Cyrkonie świetnie łączą się z różnymi surowcami, ale najlepiej prezentują się w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż podkreślają one wygląd tego metalu i umożliwiają wykonanie biżuterii, która przy luksusowym wyglądzie okaże się dość tania – z tego powodu przez klientów z ograniczonym budżetem są chętnie kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Ze względu na ich małe ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich możliwa strata nie jest wielką tragedią.

Pierścionki z cyrkoniami – znajdź online

W sklepach dostępnych jest mnóstwo rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego modelu dobrze zatem dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam różne sklepy i już wtedy kupić ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Poszukiwania uprościmy wybierając zakupy w e-sklepach – ustrzeżemy się w ten sposób męczących wycieczek po sklepach.

Top