Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Co trzeba wiedzieć o srebrna biżuteria sklep internetowy?

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się wielu nowych wzorów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała i pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą kobiety i panowie, dzieci i dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Dobre strony srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii jest na pewno to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top