Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Na obraczki.net.pl możesz uzyskać pomoc jubilera Kraków

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie kupimy nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Zakup srebrnego pierścionka, broszki lub naszyjnika wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na ślub, komunię czy urodziny.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub odpadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi także obwód pierścionka, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym upominkiem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę lub sygnet, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Top