Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Szukasz kolczyków srebrnych? Koniecznie odwiedź ten adres

Jednymi z najczęściej kupowanych przez Polki akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – bardzo huczną i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane, a także w jakich salonach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie często poszukiwane są długie akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykonania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dobrze czyścić i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby stale wyglądały perfekcyjnie. Należy przecierać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne środki zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno rysują elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.

Top