Tania, ale efektowna biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Wszystko o Swarovski biżuteria

Kryształy wyglądają co prawda świetnie, jednak nie każdy jest w stanie sfinansować ich zakup. Szczęśliwie w sklepach jubilerskich znajdziemy także tańsze odpowiedniki tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Historia ich wyrobu zaczyna się w XIX wieku, gdy Daniel Swarovski wynalazł maszynę do szlifowania szkła ołowiowego. Dziś biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki spotyka się tak w pierścionkach, jak i smartfonach czy nawet na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – technologia produkcji?

Kryształki Swarovskiego to obrobione szkło kryształowe. Technika ich produkcji jest owiana tajemnicą – wiemy tylko, że wykorzystuje się w tym celu dedykowane urządzenia, zaś cały proces odbywa się w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od autentycznego kamienia. Wśród innych produktów odróżnia się w szczególności dokładnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina prawdziwe kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – nie tylko pierścionki?

Firma produkuje również inne wyroby – dostarcza kryształki producentom telefonów komórkowych lub oświetlenia. Powinniśmy też zaznaczyć, iż Swarovski jest producentem celowników oraz odblasków – na przykład tych, jakie wykorzystywane są w polskich znakach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki oraz kolczyki – są flagowym i najbardziej ogólnodostępnym produktem tej firmy. Można je kupić w sklepach , jak i w sklepach online, które prezentują niezaprzeczalnie największy asortyment.

Top