Wisiorki dla dzieci

Sprawdź, gdzie kupić biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom ich własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasza pociecha nie zrobiła sobie krzywdy. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.

Top