Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje instalacje teletechniczne? Koniecznie kliknij na www.telmor.pl

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura posiadająca mnóstwo różnych modułów – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju działają fachowe firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – rozbudowana infrastruktura

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny ASR, maszty antenowe, przedwzmacniacze tv, zwrotnice antenowe, odbiorniki optyczne. W sprzedaży znaleźć można również gniazda multimedialne, kable telekomunikacyjne, urządzenia DVB-S/S2 i systemy PON – GEPON. Moduły tego typu instalowane są na budynkach użyteczności publicznej, w obiektach publicznych i domach wielorodzinnych. Firmy obecne na rynku zajmują się z kolei między innymi rozplanowywaniem sieci i produkowaniem konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach oraz specjalistycznym montażu – dlatego zalecana jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – właściwe narzędzia

Konieczne jest także, żeby instalacje teletechniczne spełniały odpowiednie wymogi polskiego prawa. Dlatego potrzebna jest opieka techniczna specjalistycznych podmiotów, które dostarczą właściwe narzędzia i dobiorą najlepsze moduły dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają również napraw, dlatego niesamowicie duże znaczenie ma opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani zazwyczaj inwestorzy budowlani.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Top