Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

kurs blender 3d, kurs modelowania 3d

Świat grafiki nieustannie się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – można po prostu zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkiem bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego pedagoga

Obsługę każdej aplikacji można opanować samemu, lecz proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa bardzo frustrujący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta pokazując detale, które należy poprawić i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i docenianą zwłaszcza w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D daje więc mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top