Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - w tym miejscu przeczytasz o bezkonkurencyjnej ofercie

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na tego typu kursy zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top