25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz tutaj

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w jednym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób chorujących na rozmaite dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed skierowaniem do kupującego.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top