„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top