Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, iż już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło również sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów masujących firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź tylko niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top