Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top