Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na konkretnym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top