Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Kliknij tu, jeśli szukasz więcej informacji o marce Vitberg

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Stres, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top