„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg. Więcej informacji na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd wciąż rozwija swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co 3 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top