Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Więcej informacji o usługach psychologa w UK znajdziesz tutaj

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy tłumnie poczęli udawać się na Wyspy. Na chwilę obecną zjawisko to jest nieco mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy właśnie w UK. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy wiele kłopotów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym kraju, rodzą wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem etatu lub nawiązaniem znajomości z. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Top