„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Więcej w temacie marki Vitberg na http://bit.ly/2EKya8C

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, szyję lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top