Portal Napieraj.pl sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają wibracje?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz natężenie wibracji.

Zestaw firmy Vitberg otrzymuje liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top