Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tutaj

W 2018 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z aparatami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Będą w niej także prowadzone zajęcia dla studentów AWF-u z zakresu fizykoterapii, odnowy psychosomatycznej oraz kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, będą służyć także do regeneracji sportowców. krakowskiej pracowni spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się aparaty marki Vitberg?

W przyszłości rezultaty badań mogą przysłużyć się do optymalizacji treningów sportowców czy doskonalenia terapii pacjentów. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone prace badawcze z dziedziny fizjologii i biochemii. Obserwacji poddany będzie wpływ wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki analiz będą konfrontowane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top