Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Szukasz mini przyłbicy? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, całkowicie odmienił nasze życie i relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina czy przychodni, gdzie z reguły napotykamy większe skupisko ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeżeli mamy problemy z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta i nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są solidność, wygoda i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy) przy pomocy mydła.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz osób w podeszłym wieku

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co z pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top