Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy cieszą się coraz większą popularnością. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania, dlatego lepiej wiedzieć wcześniej, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po włosku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak unieruchomić skręconą rękę lub jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na wycieczce, na uczelni. Niezmiernie ważne jest, byze szkolenia z 1. pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest uzależnionazależy od jego długości oraz liczby liczebności grupy. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednak, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku szkolenia dla kilkunastu osób. Co więcej, w Sieci znajdziemy też szkolenia otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i zbierania grupy – jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.

Top