Terapia aparatem do fali uderzeniowej – jak działa?

Uzyskaj więcej informacji o fala uderzeniowa cena

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak tzw. łokieć tenisisty, bóle nadgarstka, kolano skoczka czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Top