Wibroterapia a odchudzanie – czy RAM Vitberg+ pomoże w zrzuceniu wagi?

Skieruj się tutaj po więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top