Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, wykrawalnię, montownię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top