Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Sprawdź atrakcje w Małopolsce na visitmalopolska.pl.

Mimo, że Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, stąd zdarza się, że ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o godnych zwiedzenia zabytkach oraz planowanych eventach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce?

Aby zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o bardziej i mniej znanych miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale też o ekspozycjach i wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na głównej stronie spostrzegą mapę, na której szybko wyszukają zabytki i muzea, hotele, motele i kempingi, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w różnych punktach województwa. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. trasy rowerowe, urok regionalnego folkloru oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Serwis o atrakcjach Małopolski z myślą o cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zapomina również o zagranicznych turystach, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane oraz inne tatrzańskie miejscowości. Informacje znajdujące się na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale również w m.in w języku rosyjskim, hiszpańskim i niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu indeks konsulatów i ambasad zlokalizowanych w regionie województwa małopolskiego. Niesłychanie pomocna dla cudzoziemców jest także sekcja Rozmówki, gdzie poznają ważne słowa i sformułowania, które pomogą im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie wczasów w Polsce.

Dane adresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Top