Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Lubisz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje oraz Alpy.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Top