Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej powierzchni. Nierzadko podejmujemy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe podczas pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie niewłaściwych leków.

Działania kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych zmagamy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może domagać się poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego rozwoju sprawy.

Top