Obsługa prawna firm – prawo handlowe, podatkowe i administracyjne

Nasza kancelaria jako zespół prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych wykorzystujemy bogate doświadczenie nabyte w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Porady prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z alimentami, rozwodami i kontaktami. Współdziałanie w tego typu sprawach polega w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria uczestniczy w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje obsługę prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla spółek i firm. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z obszaru praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy prawa podatkowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując stosowne rozwiązania prawne, również w jednostkowych sprawach.

Top