Podpory szalunkowe – co warto o nich wiedzieć?

Chcesz kupić podpory Peri? Wejdź na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je stosuje? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne i podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala korzystać z nich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, doskonałą jakością oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Top