Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Na tej stronie dowiecie się wszystkiego o producencie okien Małopolska

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle wytworne i wytrzymałe. Pasują do każdego obiektu – od staroświeckich nieruchomości po współczesne gmachy. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite efekty estetyczne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych metod, dzięki czemu dają brak strat ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane wyglądają bardzo pięknie, mają zaokrąglone ramy, najlepszej jakości uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – np. modrzewia, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno możesz samodzielnie odnawiać

Producent okien drewnianych najczęściej proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu jego trwałość jest znakomita. Rzecz jasna producent okien drewnianych tworzy również wytrzymałe balustrady, idealne do starodawnych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał organiczny jest zupełnie ekologiczny, sprawdza się przy renowacji lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, wytrzymałe i piękne komponenty drewniane.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Top