Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Szukasz korzystnej oferty wynajmu szalunków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są z drewna, lecz spotyka się też wersje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na duże ceny nie wszystkie firmy budowlane mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, warto sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Warto nadmienić również o komforcie, gdyż trzymanie rzadko używanych szalunków może generować pokaźne koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na usługi firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, kiedy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy sądzą wcześniejsi kontrahenci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Top