Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Automatyczna księgowość. Uzyskaj więcej szczegółów.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych firm

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, biur podróży i pensjonatów

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności abonamentowe, więc świetnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych bądź językowych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Top