Kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno doświadczyłeś trudniejszych chwil pod kątem finansowym. Klienci, którzy spóźniają się z opłaceniem należności lub nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Funkcjonuje wiele sposobów na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem finansowym podczas gorszego momentu działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do naszego modelu biznesowego. Przykładowo, jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu, powinniśmy znaleźć taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorców otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym, który zna wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najbardziej opłacalną. Pomoże on także w sytuacji, gdy chciałbyś uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie martw się. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do młodych firm. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak również konieczna będzie rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po założeniu przedsiębiorstwa.

Top