Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

aktualizacja wtyczek, opieka techniczna wordpress

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się nadzwyczaj często używanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i łatwo można przyswoić sobie zasady jego obsługi, korzysta się z niego w tej chwili do projektowania sklepów internetowych i skomplikowanych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną problematycznych sytuacji, toteż ważną i pomocną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ cyklicznego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej edycji CMS-a. Często jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na cyberataki czy zawirusowanie. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować akcydentalnymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny ważne jest, by działanie to wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, trzeba zlecić aktualizację WordPressa specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – oferta dla freelancerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak większych jak i niewielkich podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz ciągłe działanie ich strony firmowej, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i eliminacja następstw ataków hakerskich. W wyższych pakietach oferowane są też wszelkiego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian zawartości i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Top