Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Pracownia architektoniczna Kraków rozwiąże Twoje problemy

Biuro projektów oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a później czynnie dogląda przebiegu prac, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już istniejących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię nowatorskie, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród innych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem, żłobki i biura. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektów może też opracować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Top