Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Na lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, kto oferuje catering firmowy.

Warsztaty, ważne negocjacje biznesowe bądź sympozjum – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu ma pojawić się masę osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 6-9 godzin, w wielu przypadkach także przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których ciężko jest spożyć duży posiłek w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zanieść ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka pobrudzenia odzieży i dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Czy warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest niezwykle istotna, daje wszak uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszym gronie tematów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji czy płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, zagryzając samodzielnie przyszykowane lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top