Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Zleć catering na imprezę.

Okres wakacyjny obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie imprezy w plenerze i pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja czy bankiety. Takie imprezy wymagają stosownej oprawy, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – jakość oprawy eventu ma znaczenie

Wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik lub zabukowałeś salę na event? Świetnie! Teraz warto postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do pysznych trunków, przekąsek i gorących posiłków. Pamiętaj, że w przypadku prestiżowych gal nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Ważna jest cała oprawa – wygodny rozkład stołów, stylowe dekoracje, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia na pewno docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Czy warto skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Plusem zlecenia oferty cateringu eventowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje znakomite posiłki, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, by doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali oferty podpowie ona, które napoje, dania i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top