Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ dowiesz się, komu zlecić catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzciny czy komunie, od lat nie są już urządzane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na które zaprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie sama wymyślić menu, a później naszykować oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Planowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia stosownej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania były smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by kelnerzy profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – menu dobrane do charakteru przyjęcia

Wesela kierują się własnymi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, ale też i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, deserów i napojów odpowiadających estetyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem sam złożyć kartę dań z proponowanych potraw. Warto jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie niecodziennych kompozycji dań.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top