Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

catering z dowozem

Gdy aranżujesz wystawny event prywatny bądź biznesowy, na który spraszasz znaczną liczbę uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz napoje w supermarkecie – ważne eventy najczęściej wymagają należytej oprawy również w obszarze dań. Wtedy nie przystoi rozstawić na stołach uczestników najzwyklejszych ciasta i słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Precyzyjnie opisz własne oczekiwania

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe przeważnie świadczą parę jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli przygotowanie dań na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, ślubów albo chrztów. Oferty te są odpowiednio dopasowane do charakteru poszczególnych imprez, przez co zwykle różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz rodzajem potraw proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie komunikować własne oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego typu to jego praca, a doświadczenie uzyskane w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust ogółu zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – wykwalifikowana kadra kelnerska i porywające potrawy

Organizacja posiłków już dla małej grupy gości bywa uciążliwym zadaniem, zwłaszcza wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na zaplanowanie innych ważnych aspektów wydarzenia. Daje to też możliwość poczęstowania uczestników rewelacyjnymi daniami przyrządzonymi przez zawodowych kucharzy. Trzeba przy tym zaakcentować, iż istotną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale także ich kompozycja na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top