Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Serwis okien PCV - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują też warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Top