E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - ta niebywała oferta Was zadowoli

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się także ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za towary np. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluację sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać opinie i rozmaite porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Top