Jak wybrać miejsce na wesele?

Na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę sal weselnych w Krakowie i okolicach.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła oraz pojemność

Szukając lokalu na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli ułożenie menu, dekoracja sali i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu osób. Przyjęcie można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top