Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tani parking lotnisko Balice.

Najważniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał niesamowite uznanie, to szybkość, sposobność dotarcia także w bardzo odległe miasta naszego globu oraz wygoda. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kwestie związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swój samochód, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top